Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
X
Nasze marki
portfolio naszych marek
Blue Creation
Marka Blue Creation to grupa posiadająca w swoim portfolio marki z sektora technologii internetowych i marketingu. Działa od 2008 r. i nieustannie rozwija i buduje nowe marki.
LP CREATION
Agencja kreatywna skoncentrowana na tworzeniu stron docelowych i ściśle powiązanych z nimi usług takich jak banery internetowe i mailingi.
12PM
12PM to interaktywna agencja reklamowa specjalizująca się głównie w projektach internetowych (strony www, sklepy internetowe czy prezentacje multimedialne). Mamy również duże doświadczenie w projektach BTL (ulotki, foldery, katalogi, plakaty).
TASK MANAGER
Task Manager jest jedynym w swoim rodzaju programem do zarządzania zadaniami, który dzięki swojej prostocie i intuicyjnemu interfejsowi jest jednym z najbardziej użytecznych i pożądanych programów w każdej firmie.
© 2014 LP Creation | Wszystkie prawa zastrzeżone.