Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
X
O nas
Kilka słów o nas
Marka LP Creation powstała dzięki współpracy kilku młodych osób, mających jednak wieloletnie doświadczenie w budowaniu stron docelowych. Każdy z nas zdobywał doświadczenie w innym miejscu, ale w większości były to znane firmy, które realizują duże kampanie internetowe (Open Finance, Noble Bank, Noble Concierge, Noble Funds, Home Broker, Metrobank, Introbank, i wiele innych). Naturalną koleją rzeczy było następnie założenie własnego studia graficznego i wykorzystanie zdobytego doświadczenia. Nasze agencja interaktywna powstała w 2009 roku i od tego czasu działa nieprzerwanie do chwili obecnej praktycznie w tym samym składzie. Obecnie realizujemy bardzo przemyślane, skuteczne kreacje landingowe, dzięki którym nasi Klienci mogą sukcesywnie zwiększać swoją sprzedaż i realizować swoje cele.

Co nas wyróżnia?

Jak niewiele agencji na rynku (aby nie powiedzieć, że żadna) mamy ogromne doświadczenie i know-how w realizacji stron docelowych. Wszystko oczywiście poparte bogatym portfolio. Marka LP Creation specjalizuje się w tworzeniu stron docelowych i wszelkich usług ściśle z nimi powiązanymi, takich jak banery internetowe czy mailingi. Dzięki temu zapewniamy, że tworzone przez nas projekty są szyte na miarę, przemyślane i skuteczne. Na każdym etapie współpracy służymy naszą wiedzą i odpowiemy na wszystkie Państwa wątpliwości.
© 2014 LP Creation | Wszystkie prawa zastrzeżone.