Nemesis to klimatyczny
survival horror.

Przedsiębiorstwo tworzące i dystrybuujące gry planszowe w Polsce. Założone w 2003 roku przez Piotra Kątnika i Pawła Piechotę z centralną siedzibą w Gdańsku. W ofercie firmy znajdują się gry planszowe, towarzyskie, karciane oraz akcesoria z nimi związane.
Wyzwanie
Czasu biegł niemiłosiernie. Chwila prawdy zbliżała się nieuchronnie. Za oknem ciemność przerywana zimnym światłem latarni i niepokojące odgłosy. Grafik zacisnął mocniej rękę na przycisku myszy, a webmaster i koordynator projektu niespokojnie spoglądali na zegar. I na kalendarz. Tak, realizacja mrocznego landingu gry Nemesis Lockdown dla Rebel była dla nas wyzwaniem na wielu poziomach: artystycznym, digitalmarketingowym i czasowym.
Pomysł
Od samego początku wiedzieliśmy, że będzie to wyzwanie koncepcyjne ponieważ chcieliśmy zrobić totalnie nie standardowy landing page. Ponieważ mieliśmy bardzo mało czasu na realizację (data premiery polskiej wersji gry zbliżała się nieubłaganie), musieliśmy ważyć ze sobą każdy pomysł vs czas.
ZObacz stronę
Realizacja
Grafika w stylu first person, autorska muzyka i kosmiczne ilustracje rodem z sagi Alien’a, tak w skrócie można opisać efekt końcowy, jednego z naszych ulubionych landingów.
rebel
Maciej Jesionowski
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus ex justo, viverra ac ullamcorper eget, luctus ut metus. Suspendisse potenti. Cras ac purus sem.

POŁĄCZMY NASZE UMIEJĘTNOŚCI
Z TWOIMI POMYSŁAMI I STWÓRZMY
IDEALNY LANDING PAGE

ZADZWOŃ: 606 704 195 LUB
WYPEŁNIJ FORMULARZ - ODDZWONIMY!
SHOW
ROOM
Hallo!
lpcreation
Powrót
Menu
MENU